Alanya escort Çorum masaj salonu
Bugun...15 TEMMUZ !!!


facebook-paylas
Tarih: 15-07-2019 10:00

15 TEMMUZ !!!

15 Temmuz 2016 darbe günü İstanbul'da idim orada çalışan kızımın yanına ziyarete gitmiştim cumartesi günü beraber karşıya geçtik Kadıköy'de dolaşalım dedik saat 21.00 de tekrar eve döndük, kızım evde televizyon izliyor baba boğaz köprüsüne askerler kapamışlar dedi darbemi acaba diye bana seslendi , bende hadi oradan dedim bu saat'de darbe olmaz dedim saat'de 22.30 civarı 1980 darbesine yaşamış biri olarak bunu söyledim gelelim o günlere.

15 Temmuz 2016'da, FETÖ/PDY mensubu hainlerin eliyle Gazi Meclis'e, ülkemizin kalbine, köprülere ve milletimizin üzerine yağdırdıkları bombalarla ‘Gök Çöksün’ istediler, öncesinde PKK’lı hainlere kazdırttıkları hendeklerleyse ‘Yer Delinsin’ ve Türk’ün son vatan toprağı bölük pörçük darmadağın olsun diye tüm şer odakları, bir bütün olarak kenetlendiler. 

Allah’ın izni ve inayeti, milletimizin feraseti, basireti ve dirayetiyle ne gök çöktü, ne de yer delindi!.. Dahası kurdukları tuzaklar topyekün başlarına geçti. Onlar, tuzak kurmaya devam edecekler, ancak elbette Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır!.. Şehitlerimizin ruhları şad olsun...
“Ey Türk! Üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe, senin ilini ve töreni kim bozabilir?” (Bilge Kağan)

15 Temmuz İhanet Kalkışması’nın üçüncü yıldönümündeyiz. 

Bundan 10 yıl önce FETÖ elebaşı CIA projesi dediğimde ne tür eleştiriler ve hakaretler aldığımı dün gibi hatırlarım. 

Hepimiz hatırlayalım Türkçe olimpiyatları vardı.İzmir'dede yapıldı orada bende bulundum gazeteci olarak takip ettim FETO'ya

ne iltifatlar ne teşekkürler aman hocam dön, dünyayı  bize tanıttığın için sana minnettarız diyenlere ne oldu.

Sonra Cumhuriyet Şehidi Necip Hablemitoğlu’nun ‘Köstebek’ kitabını hatırlıyorum; Sayfa 11’de Hablemitoğlu’nun şu sözleri yankılanıyor zihnimde tekrardan; “Şeyhleri A.B.D.'de yaşayan, ancak kendi ülkesinde Devlet Güvenlik Mahkemesi'nde yargılanan; C.I.A., MI6 ve BND gibi yabancı ülke istihbarat örgütlerine taşeronluk yapan bir cemaate mensup müritlerin, asli görevi kendileri ile mücadele etmek olan istihbarat birimlerinde kadrolaşabileceğini, devletin gücünü, devleti savunanlara karşı kullanabilecek düzeye gelebileceklerini kim tahmin edebilir ki?” 

Sonra aynı kitabın 27. Sayfasındaki, FETÖ elebaşı ‘Vatan Haini’nin, “Siz bir sivilsiniz, silahlarınız yok, kuvvet ve kudretiniz de sermayeniz kadar. Oysa askerde tek başınıza bile olsanız, iktidarınız, silahınız, ferdi kabiliyet ve cesaretinizin yanı sıra, içinde bulunduğunuz birliğin kuvvet ve iktidarını de yanınızda bulur ve yerinde bir paşayı, hatta bir orduyu bile esir edebilirsiniz” şeklindeki ifadeleri geliyor aklıma. Düşünün aklını kiraya vermiş müritlerine neler söylediğini FETÖ elebaşının… 

Uzun sözün kısası, yerinde bir paşayı ve hatta bir orduyu esir edebilmekten bahseden FETÖ ve aynı şekilde mankurt yetiştiren bu gibi yapılar, halen 15 Temmuz gibi karanlık ve puslu gecelerde geleceğimizi karartmak için bekliyorlar. Her daim uyanık olmak zorundayız!

Son söz Kocaeli Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Atıf Vural’dan;

“Atatürk 1938’de ebediyete intikal etmemiş ve 2. dünya savaşının bittiğini görebilmiş olsaydı ne 1946’da Rusya bizi tehdit edebilir ne de biz Amerika’nın uydusu durumunda olurduk. NATO’ya da girmezdik. Tam bağımsız Türkiye çok büyük atılımlar gerçekleştirirdi. 1930’larda kendi dar olanaklarıyla yurdu kalkındıran, yollar yapan, fabrikalar kuran uçak bile üreten bir Türkiye eğitimde endüstride neler yapmazdı bir düşünün. Türkiye Cumhuriyeti üniter bir devlettir, onu parçalamaya bölmeye dünyanın hiçbir gücü yetmez. Bu vatan onu sevenlerin, gerektiğinde onun için ölebileceklerindir. Atatürk’ün dediği gibi; 'Bir ulus sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe, yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez' Atatürk yaşasaydı 15 Temmuz dış destekli FETÖ darbesi mümkün olabilir miydi? Devlete bu hain güçler sızabilir miydi? Bugün Türkiye güçsüz bırakılmak isteniyor. Onun için de ilk önce emperyalizmin en büyük düşmanı olan Atatürk’ü akıllardan, gönüllerden silmek, ilkelerini, devrimlerini, eserlerini yok etmek istiyorlar...Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ

nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI